Banner Default Image

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:
  • könyvelési feladatok ellátása ügyfelek részére, könyvelők munkájának koordinálásával
  • éves adóbevallások elkészítése, ellenőrzése és benyújtása a jogszabályoknak megfelelően
  • éves havi / negyedéves ÁFA-bevallások készítése, ellenőrzése és benyújtása, valamint egyéb, az adóhatóságokkal való levelezés, kapcsolattartás a szabályozásoknak megfelelően
  • havonta / negyedéves / éves zárások és vezetői riportok elkészítése a nemzetközi szabványoknak és a belső követelményeknek megfelelően
  • számviteli és adóellenőrzési segítségnyújtás ügyfeleknek és junior kollegáknak
  • ad-hoc projektek a felettes által megkövetelt és igényeltek szerint
  • aktív részvétel belső és külső auditokban
  • kapcsolattartás, kommunikáció az ügyfelekkel és az illetékes hatóságokkal szóban és írásban, alkalmanként személyesen;
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • asszertivitás, problémamegoldó készség
  • ügyfélorientált mentalitás, jó kommunikációs készség, kiegyensúlyozott, segítőkész személyiség
  • precizitás, pontosság, lelkiismeretesség
  • 5+ év szakmai tapasztalat
  • magabiztos Windows, Internet, Excel, Word kezelés
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • ERP rendszerek ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
  • dinamikus, barátságos munkahelyi légkör, remek csapat