Banner Default Image

Scrum master

Feladatok:

  • Megszervezni és levezényelni a Scrum eseményeket (napi stand-up, sprint review-k, sprint planning-ek, retrospektivek)
  • Biztosítani, hogy a csapat az agilis módszertanok alapján működjön és folyamatosan fejleszteni a csapat tagjainak megértését az agilis mechanizmusokról
  • Motiválni és ösztönözni a csapatot teljesítményük és munkamódszereik folyamatos javítására
  • Szoros együttműködés a szervezet többi területével pl. üzleti elemzőkkel, architektekkel
  • Részt venni a teljes szervezet munkamódszereinek, hatékonyságának, agilitásának fejlesztésében
  • Szakmai tudásmegosztás belső továbbképzéseken

Elvárások:

  • Agilis szoftverfejlesztési módszertanok alapos elméleti és gyakorlati ismerete
  • Legalább 3 éves agilis fejlesztői csapatban szerzett Scrum Masteri tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Professional Scrum Master vagy magasabb szintű tanúsítvány
  • Felsőfokú végzettség
Amivel kínálunk:
  • Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
  • Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
  • Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
  • Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
  • Ingyenes nyelvtanfolyamainkon fejlesztheted tovább nyelvtudásodat
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben