Banner Default Image

SCM controller

Partnerünk egy különleges globális vállalatcsoport, a tulajdonos Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalata, melynek fő profilja az autóipari részegységek, valamint ipari elektronikai egységek gyártása.
Bővülés okán keresik új kollégájukat. A munkakör célja:
A gyártáshoz szükséges direkt – és indirekt anyagok szolgáltatások megfelelő szintű kezelése, a vevői igények gördülékeny ellátásának hatékony biztosítása.

Feladatok:
  • Alapanyagok beszerzési tevékenységének előkészítése, a vállalatirányítási rendszerekben
  • A beszállítókkal, szállítmányozókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • A beszerzéssel, vámkezeléssel, EKÁER számmal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Megrendelések nyomon követése, a rendelés elkészítésétől egészen a rendelt termék, szolgáltatás leszállításáig
  • Beszállítók értékelése
  • Riportálás
  • Szállítólevelek, számlák kezelése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 2 év beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol minimum középfokú nyelvtudás (mindennapi munkához szükséges)

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Cafetéria
  • Év végi bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Tréningek (Excel, nyelvi)
  • Részlegek közötti átjárási lehetőség
  • Tanulmányi szerződés lehetősége
  • Erős, összetartó csapat
  • Jó hangulatú munkahely
  • Stabil, nemzetközi hátterű vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség