Banner Default Image

Sales Manager

Ha szereztél vezetői tapasztalatot FMCG értékesítés területen és piacvezető, tőkeerős, emberközpontú, vállalatnál szeretnéd kamatoztatni tapasztalataidat, most itt a lehetőség.

Biztosított a kreatív szabadság, a szükséges háttér és eszközrendszer, a támogató vezetőség a jó hangulat, a családias hangulat, a kiemelkedő juttatási rendszer, és a szakmai fejlődés is.

Partnerünk nemzetközik gyártók által elismert cég, válogatott, jó szakemberekkel, visszatérő ügyfelekkel, és a dohánypiac teljes szortimentjével dolgozik.

A pozíció országosan betölthető, bárhonnan dolgozhatsz, bármikor (munkaidő, munkahely szabadsága) a lényeg, hogy legyen kész időre minden. Tetszene? Akkor ne maradj le, jelentkezz!

Feladatok:
  • Értékesítési csapat vezetése, munkájuk irányítása, ellenőrzése
  • Az értékesítők motiválása havi, negyedéves, éves célok kitűzésével
  • A teljesítményük, túratervük ellenőrzése, riportok készítése
  • A látogatott terület szükség szerinti optimalizációja
  • Költségvetés tervezése, megvalósítása, ellenőrzése és riportálása
  • Együttműködés a promóciós anyagok külső beszállítóival
  • Az éves értékesítési volumen, a disztribúciós célok elérése
  • Az árukészlet és a marketing anyagok elérhetőségének biztosítása és jelentések készítése a menedzsment felé
  • Kapcsolatépítés és jelenlét az értékesítési területen, marketing tevékenység elvégzése
  • Jogi kérdések kezelése
  • A magyarországi disztribútorral és a nemzetközi ügyfélszolgálattal való szoros együttműködés, a csapatok közti együttműködés erősítése és motivációja

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 5 év értékesítési tapasztalat, lehetőleg nemzetközi fogyasztói termékekkel (FMCG terület)
  • Vezetői tapasztalat
  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, határozott, magabiztos fellépés
  • Rugalmas, konfliktuskezelő, motiváló személyiség
  • Erős kapcsolatépítési képesség

Előnyök:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdász, kereskedelem és marketing)
  • Gyógyszeripari, dohányipari tapasztalat
  • Sales Manager, értékesítési vezető, vagy kereskedelmi vezető tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő bejelentett bérezés
  • Éves bónusz
  • Céges autó
  • Mobiltelefon, laptop
  • Home office
  • Támogató vezetői környezet
  • Lendületes, fiatal, dinamikus csapat
  • Nemzetközi utak lehetősége
  • Képzések, tanfolyamok (szakmai, nyelvi, MS)
  • Stabil tőkeerős cég
  • Nemzetközi háttér
  • Családias környezet
  • Kreatív szabadság
  • Munkaidő szabadsága
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Országos munkavégzési hely