Banner Default Image

Robotprogramozó

  • Helyszín:

    Debrecen, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    22 nappal ezelőtt

Ha már volt dolgod robottal, és szereted a modern, fejlesztő munkakörnyezetet, ez a lehetőség neked szól!

25 éve fémmegmunkálással foglalkozó, magyar tulajdonú cég bővülés céljából új kollégáját keresi Robotprogramozó pozícióba.

Állandó külföldi megrendelőkkel rendelkező tőkeerős cég, modern gépek, fiatalos csapat, baráti hangulatú munkahelyi légkör, rugalmas, támogató vezetőség vár.
Jelentkezz, legyél te is részese az automatizációs fejlődésnek!

Feladatok:
  • Fanuc vezérlésű ipari robot programozása, működtetése, működésének felügyelete
  • Munkatársakkal való műszaki egyeztetés
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Felmerülő géphibák kiküszöbölése, javításban való részvétel

Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Vállalati baleset és életbiztosítás
  • Év végi jutalom
  • Bejárási támogatás
  • Laptop, Mobiltelefon
  • Külső tréningek, továbbképzések
  • Modern géppark és technológia
  • Családias, baráti munkahelyi légkör
  • Rugalmas, nyitott vezetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Állandó megrendelői kör
  • Stabil, tőkeerős cég
  • Dinamikus fejlődés, bővülés, innováció
  • Hosszú távú munkalehetőség