Banner Default Image

Rendszergazda

Feladatok:
  • A cég működéséhez szükséges szoftverek és hardverek biztosítása, javítása és karbantartása
  • Operációs rendszer és a felhasználói programok telepítése, üzemeltetése (IOS,
  • A számítógép felhasználók aktív támogatása
  • Mobiltelefonokkal kapcsolatos feladatok
  • Beléptetőrendszer, biztonsági kamerák üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, együttműködés a központi részlegekkel
  • Windows munkaállomások, ipari IT eszközök (vonalkód-olvasók, címkenyomtatók stb) üzemeltetése
  • Részvétel az IT eszközök beszerzésében, készletek kezelése
  • Büdzsétervezés és gazdálkodás
Elvárások:
  • Minimum 3 év rendszergazdai tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Angol nyelvtudás, írásban és szóban (napi szinten kell használni)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Windows és Office magas szintű ismerete.
  • Windows alapú szerver operációs rendszerek ismerete
  • Hálózati eszközök ismerete: switching, routing, VLAN, tűzfal, NAT, VPN
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, biztos karrierlehetőség
  • Versenyképes csomag
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet
  • Folyamatos tréning- és fejlődési lehetőség