Banner Default Image

Régióvezető

Régióvezető

Partnerünk nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező építőipari vállalat 4 üzletággal. Beton üzletágukba a Keleti Régióba keresik Régióvezető kollégájukat.
A régióba tartozó betonüzemek: Debrecen, Hajdúszoboszló, Berettyóújfalu, Hajdúböszörmény

Kötetlen munkaidő, széleskörű juttatások, változatos- izgalmas feladatkör, 13. havi fizetés, céges gépjármű, egészségügyi szolgáltatás, prémium elérhető.
Nem maradjon le a lehetőségről, jelentkezzen!

Az ideális jelölt építőipari tapasztalattal rendelkezik, bármilyen építőiparhoz kapcsolódó kapcsolata van (például tüzépek, beruházó cégek, önkormányzat, építtető cégek) és foglalkozott már kiemelt ügyfelekkel.

Feladatok:

  • A cég elkötelezett és magas szintű szakmai képviselete ügyfélkapcsolatok kialakítása, ápolása
  • Értékesítői feladatok ellátása (piaci információk gyűjtése, árviszonyok naprakész ismerete), értékesítési stratégia kialakítása, új piaci lehetőségek figyelése
  • A beruházási-, javítási- és karbantartási feladatok projekt vezetői feladatainak ellátása, a feladatok végrehajtásának ellenőrzése
  • A régió működésének biztosítása, valamint a mindennapi teendők koordinálása
  • Statisztikák, riportok, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és alvállalkozókkal

Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági, műszaki) végzettség
  • Értékesítői és építőipari tapasztalat, valamint piac-ismeret
  • Angol társalgási szint (szóban és írásban)
  • Gyakorlatias, kreatív gondolkodásmód

Előnyök:
  • Innovatív megoldások támogatása
  • Építőipari tapasztalat és kapcsolatrendszer
  • Értékesítői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bejelentett bérezés
  • Prémium
  • Cafeteria
  • 13.havi fizetés
  • Év végi jutalom
  • Kötetlen munkaidő
  • Változatos és kihívásokkal teli feladatok
  • Céges gépkocsi
  • Mobiltelefon, laptop
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Céges finanszírozású képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség