Banner Default Image

Recruitment Team Leader

  • Helyszín:

    Budapest

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    12 nappal ezelőtt

Az Manpower Talent Solutions csapatába keressük új Recruitment Team Leader kollégánkat. Ha van tapasztalatod recruitmentben, szereted a kihívásokat, izgalmas projekteket és csapatvezetésben - koordinációban is járatos vagy, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Jelenleg 5 fős, bővülő csapat irányítása, mentorálása
  • Egyéni és csapatcélok kitűzése
  • Csapat teljesítményének napi szintű nyomonkövetése, prioritások meghatározása
  • Partnerünk részére elsődleges eszkalációs pont és segítségnyújtás
  • Toborzás – kiválasztási feladatok ellátása elsősorban mérnökségi területen
  • Pályázók felkutatása különböző platformokon és megszólításuk az álláslehetőségek kapcsán
  • Interjúk és szakmai tesztek szervezése – és megvalósítása
  • Pályázóink anyagainak összeállítása, felkészítése a pályázati folyamatra és nyomon követése a recruitment életciklusban
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok a partner vállalatirányítási rendszerében
  • Szoros, napi szintű együttműködés partnercégeinkkel és társosztályainkkal

Elvárások:

  • 2-4 év releváns szakmai tapasztalat (recruitment területén szerzett tapasztalat - elsősorban mérnöki vagy IT területről, ebből legalább 1 év csapatvezetői tapasztalat)
  • Tárgyalóképes (C1) angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság, határidők tartása
  • Rugalmas személyiség, tanulásra való nyitottság és motiváció
  • Csapatjátékos attitűd

Amit Nyújtunk Számodra:

  • Kihívásokat jelentő, izgalmas és változatos projekt portfólió
  • Saját terület amelynek kialakításában és felépítésében számítunk Rád
  • Munkavégzés egy pörgős, támogató csapatban, nemzetközi környezetben
  • Motiváló alapbéred mellett kiemelkedő teljesítmény és csoportteljesítmény alapú bónuszlehetőség
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fejlődési, tanulási és karrierút vállalatunknál
  • Stabil multinacionális anyavállalatunk háttere