Banner Default Image

Recepciós

Recepciós

Darukat és emelőszerkezeteket szolgáltató partnercégünkhöz keresünk Recepciós munkatársat budapesti irodába.

Feladatok:

  • Teljes körű recepciós szolgáltatás az ügyfelek, látogatók és a partnercégek munkatársai számára, ide tartozik a telefonkezelés, az általános irodai ügyintézés és meetingek alkalmával a felszolgálás
  • Vendégek fogadása, regisztrálása
  • Kimenő, bejövő posta kezelése
  • Csomagok fogadása, kezelése, irányítása
  • Kollégák napi munkájának támogatása
  • A recepciós pult és az összes tárgyaló rendben tartása és a tisztaság fenntartása a nap folyamán
  • Irodaszer raktár működtetése, irodaszer beszerzése
  • Dokumentumok digitalizálása, regisztrálása, lefűzése
  • Számla érkeztetés, iktatás
  • Költségelszámolások lefűzése; költségelszámolások ellenőrzése
  • Reklamált szállítói számlák visszaküldése
  • Autóval kapcsolatos ügyintézés (csereautó, szerviz)

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete és használata
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezői készség
  • Ügyfélszemlélet
  • MS Office ismeretek (Word,Excel, Power point)
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Családias, barátságos légkör