Banner Default Image

Recepciós

Recepciós

Gyógyszerkutató és fejlesztő partnercégünk részére keresünk Recepciós munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű recepciós szolgáltatás az ügyfelek, látogatók és a partnercégek munkatársai számára, ide tartozik a telefonkezelés, az általános irodai ügyintézés
  • A telefonközpont és más kommunikációs berendezések működtetése, a bejövő telefonhívások fogadása, és üzenetek felvétele minden divízió számára
  • A látogatók és telefonálók kérdéseinek és problémáinak professzionális kezelése
  • A beérkező levelek, faxok és más küldemények kiosztása és a kimenő küldemények megszervezése
  • A konyhai eszközök rendben tartása, a teendők, készletek feltöltésének megszervezése, valamint az irodaszerraktár kezelése
  • Taxi rendelése az irodában dolgozók számára, a taxiszámlák és taxikártyák kezelése
  • Az irodában dolgozók munkájának segítése
  • A számlák kezelése a cég rendszerben
  • Jelenléti ívek begyűjtése, kommunikáció a kollégákkal. Beérkezett és a hiányzó jelenléti ívek karbantartása
  • A recepciós pult és az összes tárgyaló rendben tartása és a tisztaság fenntartása
  • Kapcsolattartás az autóflotta kezelővel, driverdesk feladatok ellátása, kollégák tájékoztatása .
  • Irodaházzal való kapcsolattartás, hibák jelzése az irodaház felé. Kollégák tájékoztatása az irodát érintő eseményekről.
  • Kapcsolattartás a növényápoló céggel, optimális működés felügyelete.
  • Teljes körű felelősség a parkolás lehetőségek optimális használatával kapcsolatban. Kollégák parkolásának felügyelete és az ezzel kapcsolatos kommunikáció menedzselése.
  • Új belépők számára onboarding tréning szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezői készség
  • Ügyfélszemlélet
  • MS Office ismeretek (Word,Excel, Power point)
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség, teljes bejelentés
  • Vonzó juttatási csomag,