Banner Default Image

Raktáros

Raktáros

Az ország legnagyobb játékbolt hálózatához tartozó törökbálinti partnerünk számára keresünk munkatársakat Raktáros munkakörbe.

Feladatok:
  • Áruátvétel
  • Áru ki-és betárolása
  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Online értékesítés összeállítása, csomagolása
  • Raktári rend biztosítása

Amit kínálunk:
  • Munkába járás támogatása 15 HUF/km
  • Ingyenes vállalati buszjáratok
  • Alapbér + teljesítmény prémium
  • Műszakpótlék
  • Jelenléti prémium
  • Megfelelő védőruházat, igényes munkakörnyezet

Elvárások:
  • Több műszakos, (így esetleg éjszakás) munkarend vállalása
  • Szezonális időszakban hétvégi munkavégzés
  • Kiváló fejben számolási képesség
  • Jó fizikai állapot
  • Okos eszközök, PDA használat
  • Szezonális időszakban túlmunka vállalása

Előnyök:
  • Targoncavezetői engedély
  • Pályakezdők esetén, akiknek tanulmányai kapcsolódnak a kereskedelemhez, logisztikához