Banner Default Image

Raktári adminisztrátor

Szigetszentmiklósi stabil nemzetközi hátterű szállítmányozással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe Raktári adminisztrátor pozícióba.

Feladatok:

  • A csoportvezető munkájának támogatása.
  • A terület operatív tevékenységéhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.
  • A napi jelentések elkészítésében való részvétel.
  • A munkatársak elvégzendő feladatainak előkészítése és rögzítése a raktárgazdálkodási rendszerben.
  • Folyamatos belső kommunikáció elősegítése.
  • Dokumentációk, nyilvántartások kezelése, archiválása.
  • Az ügyfél által felmerülő problémák, reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Általános irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 2 műszak vállalása (Délelőtt: 06.00-14.30, Délután: 14.30-23.00)

Amit kínálunk:

  • Vállalati buszjáratok Szigetszentmiklós 60 km-es körzetéből
  • Mt. szerinti műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatások (Szép kártya, mozgóbér)
  • Bejelentett munkaviszony
  • Tiszta munkakörnyezet