Banner Default Image

Projektmérnök

  • Helyszín:

    Veszprém

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Feladatok:

  • Új projekthez kapcsolódó technikai feltételek, döntéselőkészítés megtervezése
  • Új beruházás megfelelő kivitelezésének ellenőrzése, menedzselése munkavédelmi szempontból
  • A projekt végrehajtása után annak az üzemszerű termelésbe való átadása, dokumentálása az előírt folyamatok alapján. Szükség szerinti oktatási igény továbbítása a HR felé.
  • Gyártási folyamatok dokumentációja, elkészítése es oktatásának biztosítása
  • Együttműködés a gyártásban résztvevő más osztályokkal
  • Változtatásmenedzsment, illetve annak dokumentálása (eMOC)
  • Költésmenedzsment, illetve annak dokumentálása (Capex)
  • Beszállítókkal, gyártókkal, beszerzéssel való kapcsolattartás
  • Fejlesztési ötletek -Kaizen- támogatása, fejlesztések visszaellenőrzése
  • A termékek minőségének folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • FMCG termelési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nyitottság, pontosság, precizitás
  • Jól szervezett, komplexitást tűrő személyiség

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag
  • Munkábajárási támogatás
  • Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli munkakör
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség