Banner Default Image

Projekt villamosmérnök

  • Helyszín:

    Vác

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    kb. 2 hónappal ezelőtt

Multinacionális, egyedi elektrotechnikai eszközöket fejlesztő és gyártó partnerünk magyarországi, családias leányvállalatához bővülés miatt villamosmérnök kollégát keresünk. A mérnök az új projekteket tervező és fejlesztő, kislétszámú csapatban fog dolgozni, ahová a minőségbiztosítás is tartozik.

Feladatok:

  • Újonnan fejlesztett termékek mérése, tesztelése mérőlaborban
  • Új termékek gyártásba vezetése: termékek műszaki leírásának elkészítése; gyártási műveletek megtervezése, műveleti utasítások meghatározása operátorok számára fényképes dokumentációval; cikkszámok létrehozása, beütemezése SAP rendszerben; gyártási idő mérése, nyomon követése
  • Projektdokumentáció kezelése: termékfejlesztés előzményeinek rögzítése, teszteredmények, mérések regisztrálása
  • Beszállítói minőségbiztosítás: beérkező alapanyagok felülvizsgálata, reklamációindítás beszállító felé

Elvárások:

  • BSc diploma villamosmérnöki vagy releváns műszaki területen. Más természettudományos, technológiai, mérnöki és matematikai ismereteket is figyelembe veszünk.Ismeretek/ tapasztalat elektronikai tervezésben előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Motiváció a csapatban való tanulásra és munkára
  • Precíz munkavégzés, odafigyelés a részletekre
  • Elemzési, szervezési, szociális és időgazdálkodási készségek
  • Önmotivált, képes arra, hogy önállóan vagy csapatban dolgozzon gyors ütemű, többfeladatos környezetben
  • Képesség a felelősségi körén belül önálló műszaki és mérnöki döntéseket hozni
  • CAD szoftverek ismerete (2D és 3D) előny
  • Angol nyelv társalgási ismerete szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság külföldre (első évben még nem, második évtől néhány napos, Európán belüli utazások, előreláthatóan havi rendszerességgel)