Banner Default Image

Projekt mérnök

  • Helyszín:

    Oroszlány, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    4 hónappal ezelőtt

Becsatlakozhat egy zöldmezős beruházásba, ahol változatos, kiemelt projekt feladatokat láthat el, megfelelő háttér támogatással.

Ügyfelünk a világ egyik legjelentősebb ipari vízkezelési szolgáltatásokat nyújtó vállalata, amely mintegy 10 milliárd forint értékű beruházással fejleszti Európa legnagyobb víztisztító membrán-gyártó egységét az oroszlányi telephelyén.
Ehhez a beruházáshoz várjuk tapasztalt projekt mérnökök jelentkezését.

Pörgős munkakör, környezetvédelem, szakmai kihívás, fejlődés garantált!

Feladatok:
  • Projektek teljes körű vezetése: árajánlat kéréstől a tervezés és kivitelezésen keresztül az üzembe helyezésig (új üzemcsarnokok, üzemegységek létesítése, termelő gépek áttelepítése, épületgépészeti projektek kivitelezése)
  • Költségcsökkentő és hatékonyságnövelő megoldások keresése a projekttervezésben
  • Kapcsolattartás a projektben résztvevő társosztályokkal, vállalkozókkal
  • Riportok készítése a folyamatban lévő projektek állapotáról
  • A projektek pénzügyi keretének felügyelete
  • Átadás-átvételi eljárások előkészítése és koordinálása
  • Projektek naprakész dokumentálása
  • Felmerülő problémák hatékony kezelése, megoldása
  • Az irányítása alá tartozó tevékenységet érintő mindenkori hatályban lévő jogszabályok, előírások, utasítások, közlemények megismerése, végrehajtása, betartása és betartatása

Elvárások:
  • Mérnöki szakon szerzett felsőfokú végzettség (ideális: gépészmérnök, villamosmérnök, épületgépész)
  • Beruházási projektekben szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Alap létesítményüzemeltetési technológiák ismerete
  • Számítógépes ismeretek: Autocad, MS Office, MS Project
  • Csapatban való dinamikus munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Erős kommunikációs készség
  • Jó szervezési képességek,
  • Probléma megoldó készség
  • Határozottság

Előnyök:
  • 3-nál több év szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Alapfoknál erősebb angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Pozícióhoz illeszkedő versenyképes bérezés
  • Cafetéria csomag választható elemekkel (Szép kártya, ÖNYP, ÖEP, Készpénz, Egészség és önsegélyező Pénztár)
  • Szakági mérnökök általi támogatás a projekt sikerének elősegítésére
  • Bejárási támogatás
  • Több terepi, mint irodai munka
  • Választható laptop, mobiltelefon
  • Folyamatos változatos projektek
  • Munkaruha, védőfelszerelés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkarend (törzsidő)
  • Tréningek
  • Változatos, kihívásokkal teli munkák
  • Zöldmezős beruházás
  • Víztisztítási- környezetvédelmi projekt
  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér