Banner Default Image

Projekt Asszisztens

Szívesen lennél egy folyamatosan nyüzsgő csapat segítő szelleme, aki rendszert visz a mindennapokba?

Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes csapatot, ahol az új kolléga vonatkozásában a senioritás kevésbé, ám a rátermettség és az elhivatottság annál inkább számít. Ez a csapat dolgozik azon, hogy a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve magas szintű szolgáltatást nyújtson nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területeken.

Ha úgy érzed, hogy tudsz ezzel azonosulni és az iroda „motorjaként” a mindennapok szervezettsége és ütemezhetőségének fenntartására rátermettnek érzed magad, akkor csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • kollégák munkájának adminisztratív támogatása,
  • szoros együttműködés a Projekt Igazgató kollégákkal,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása-dokumentumok kezelése és rendszerezése, nyilvántartás naprakész vezetése (számlák, szerződések),
  • projektek adminisztrációs támogatása,
  • szerződések, megrendelések, teljesítési igazolások készítése,
  • számlázás,
  • projektek pénzügyi nyomon követesé,
  • riportok készítése,
  • projekthez köthető beszerzések kezelése,
  • utazások szervezése.
  • Ha az alábbi tulajdonságok jellemzőek rád, jelentkezz!
  • igényesség, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzés,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • legalább középiskolai végzettség,
  • minimum 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Elvárások:

  • gazdasági, pénzügyi tájékozottság,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • építőipari jártasság,
  • műszaki/mérnöki területek iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • jófej munkatársak és közvetlen vezetőség,
  • aktív és alkotó részvétel a szervezet működtetésében,
  • lelkes, támogató, fiatalos, háttér igényes munkakörnyezet,
  • hosszú távú, kiszámítható jövőkép,
  • versenyképes fizetés