Banner Default Image

Project Manager

Ha egy több mint 70 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Ügyfelünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. Aktív projekt portfoliójuk főképp kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó, elsősorban nemzetközi megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyükre Project Manager pozícióba keresünk új kollégát.  Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki 2-3 éves projektmenedzseri tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:

  • részvétel építési projekt irányításában, együttműködés a projekt tagokkal stratégiai és operatív kérdésekben
  • kapcsolattartás és feladatkoordináció a megrendelőkkel, tervezőkkel, műszaki ellenőrökkel, beszállítókkal, kivitelezőkkel, hatóságokkal, közműszolgáltatókkal és szakértőkkel,
  • projekt előkészítés
  • design menedzsment
  • engedélyek megszerzésének koordinációja/ellenőrzése, monitoring és kontrolling feladatok elvégzése
  • tender menedzsment
  • construction management team munkájának irányításában való részvétel
  • kivitelezések koordinációja/ellenőrzése, kooperációkon való részvétel, jegyzőkönyvek készítése
  • az általános projekt adminisztráció, szerződések előkészítése
  • projekt budget és projekt ütemterv készítése, monitoring és kontrolling feladatok elvégzése, projekt haladásjelentések készítése
  • kockázatelemzés
  • változáskezelés és változásmenedzsment
  • minőségbiztosítási és mintavételi tervek összeállításának irányítása
  • a megrendelői érdekek érvényesítése többek között az Építési Napló útján.

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, gyors döntéshozatali képesség, helyzettől függő döntéshozatali stílus alkalmazásának képessége
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, ArchiCAD program használata
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • proaktivitás, energikusság, agilis projektmenedzsment
  • komplex fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • mobilitás
  • egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, innovatív környezet
  • izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel
  • versenyképes juttatási csomag