Banner Default Image

PM specialista

A világ egyik vezető, fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó veszprémi cégünkhöz keresünk munkatársakat PM Specialista munkakörbe.

Feladatok:

  • karbantartási csapatban való aktív részvétel, akciótervek készítése és azok megvalósításának koordinálása
  • nagy meghibásodások során hibaelhárításban való aktív részvétel
  • PM Specialistához tartozó gyártói vonalak / üzemrészek PM karbantartásának előkészítése
  • PM ellenőrzési listák alapján történő felmérések és PM karbantartások levezénylése
  • PM Karbantartások dokumentálásának biztosítása / módosítások felvezetése
  • alkatrészigények összegyűjtése
  • rendellenességek nyomonkövetése
  • új belépők technikai képzése
  • új berendezések átvételében való részvétel, PM rendszerbe illesztése
  • karbantartási munkautasítások megalkotása, nyomonkövetése

Elvárások:

  • középfokú szakirányú (műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus stb.) végzettség
  • szervezési készség
  • Előnyök:
  • angol nyelvtudás
  • 3 év karbantartási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • munkába járás támogatása 15 HUF/km
  • ingyenes vállalati buszjáratok
  • elméleti és gyakorlati tréningek
  • cafetéria
  • havonta jégkrém juttatás
  • bónusz a gyári eredményektől függően
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás