Banner Default Image

PLC programozó

Ügyfelünk márkái 180 éve, több mint 80 országban megtalálhatók a nappaliban, a konyhában, a mosókonyhában és a fürdőszobában. Fontos, hogy az egészséget, a higiéniát és az otthon kényelmét eljuttassák mindenki számára.
Partnerünk olyan munkahelyet teremt, ahol mindenki egyenlő.
A csapataik különböző régiókból, több mint 145 helyről érkeztek világszinten. Erős a társadalmi felelősségvállalásuk, termékeiket nem tesztelik állatokon. A környezeti fenntarthatóság már évtizedek óta a vállalat részét képezi.
Későbbi szakmai előrelépésre számos lehetőség adódik mind felfelé, mind oldalirányú rotációként, akár külföldi kiküldetésben is.

Feladatok:
  • A termelést akadályoztató problémák szoftveresen történő diagnosztizálása
  • A meglévő programok rendszerezése, karbantartása
  • Fejlesztések és módosítások elvégzése (PLC, HMI)
  • Új eszközök (vonalkódolvasók, kamerák, új érzékelők) önállóan történő bekötése kapcsolási rajz segítségével
  • Részvétel sortelepítésben, technológiai megvalósíthatóság tanulmányozása, új gépek elindítása
  • Új programozási technológiák elsajátítása
  • Kollégák oktatása
Elvárások:
  • Erősáramú elektrotechnikus vagy villanyszerelő, PLC programozó végzettség
  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat üzemi automatizálás és berendezés karbantartás (vezérlési oldalról) terén, de tapasztalt, senior programozók jelentkezését is várjuk
  • Siemens S7, WinCC, TIA Portal ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Előnyök:
  • Beckhoff vezérlések ismerete
  • Siemens S5 ismerete
  • Kamerás ellenőrző rendszerek ismerete (Keyence, Cognex, Sick)
Amit kínálunk:
  • Széleskörű juttatási csomag (teljesítmény alapú bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári tagság, Cafeteria, munkábajárás és lakhatási támogatás, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvényvásárlási lehetőség)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség a gyár területén található étteremben
  • Vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások
  • Sportklub tagság
  • Ingyenes edzőterem/futballpálya használat
  • Munkaruha, védőfelszerelés
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli munkakör
  • Ingyenes dolgozói buszjárat Gyöngyösről és a környező településekről, valamint Budapestről (Nyugati pályaudvartól)