Banner Default Image

Pénzügyi Kontroller

  • Helyszín:

    Kecskemét, Hungary

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Feladatok:

  • Tervezés, előrejelzés, elemzés
  • Üzleti tervezési folyamat koordinálása és az éves üzleti terv elkészítése
  • Tény, terv és előrejelzés információk összehasonlítása, elemzése
  • Havi és negyedéves konszolidált riportok előkészítése
  • Havi költséghelyi szintű riportok fejlesztése
  • Likviditási előrejelzések, a bankok és tulajdonosok által igényelt jövedelmezőségi és megtérülési számítások
  • Könyvvizsgálat támogatása
  • Pénzügyi folyamatok és a folyamatokba épített kontrollok
  • ERP (jelenleg Navision) pénzügyi és kontrolling szakmai felügyelete, jogosultságok kezelése
  • Az IT menedzserrel és külső szolgáltatókkal együtt az ERP fejlesztése a szervezet igényeinek megfelelően
  • Pénzügyi folyamatok fejlesztése és a folyamatokba épített ellenőrzési pontok rendszeres felülvizsgálata
  • Döntéselőkészítés, üzlet támogatása
  • A Termelési/ Kutatás-fejlesztési terület támogatása
  • Pénzügyi elemzések készítése, pénzügyi mérőszámok kialakítása termékekre és termékcsoportokra

Elvárások:

  • Legalább 5 éves releváns, kontroller pozícióban szerzett tapasztalat
  • Konszolidációs ismeretek
  • Komoly rendszer- és kontrolleri szemlélet
  • Nemzetközi számviteli standardokban jártasság előny
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Komoly szakmai tapasztalattal és felkészültséggel rendelkező kollégákkal való együttműködés
  • Lapos szervezet, nagyobb felelősség és gyors döntéshozatal
  • Távmunka, ugyanakkor központi, frekventált helyen lévő munkavégzés