Banner Default Image

Pénzügyi gyakornok

Szeretnél belelátni egy Pénzügyi osztály mindennapjaiba? Kíváncsi vagy a terület működésére a gyakorlatban? Szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni az egyetem elvégzése előtt és úgy kikerülni a munkaerőpiacra, hogy rendelkezel szakmai tapasztalatokra? Netán gyakorlati szakmai gyakorlati helyet keresel?
Nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Beérkező számlák iktatása
  • Pénzügyi osztály adminisztratív támogatása
  • Postázás intézése
  • Irodai beszerzési feladatok támogatása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos, diák jogviszony
  • Minimum heti 3 napos elérhetőség
  • Irodai környezetben szerzett munkatapasztalat
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Releváns területen szerzett tanulmányok és hasonló tapasztalat előnyt jelentenek
  • Pro-aktivitás, önállóság, pontosság mind elengedhetetlenek a munkához
  • Fontos, hogy minimum heti 3 napot tudj jönni

Amit kínálunk:

  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlati lehetőség – amennyiben szükséged van rá
  • Nettó 1100 Huf Órabér
  • Belvárosi modern irodai munkakörnyezet