Banner Default Image

Pályakezdő HR toborzási munkatárs

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    HR, Munkaügy

  • Nyitott:

    22 nappal ezelőtt

A Manpower Hungary saját csapatába keressük új motivált lelkes pályakezdő kollégáinkat HR toborzói recruiter pozícióba. Ha érdekel a HR és azon belül a toborzás kiválasztás és recruitment világa, kíváncsi vagy mitől lesz jó egy önéletrajz, mi fontos a munkáltatóknak kiválasztási kritériumok szintjén, szeretnél tanulni tapasztalt recruiter kollégáktól, és szívesen lennél egy nemzetközi színes csapat tagja, nálunk van a helyed.

Feladatok:
  • Partnercégek megismerése és velük való kapcsolattartás
  • Új pozíciók esetén egyeztető hívások és megbeszélések lebonyolítása
  • Álláshirdetések elkészítése és a beérkező bejelentkezők előszűrése
  • Aktív megkeresési technikák alkalmazása adatbázisokban - melyeket természetesen részletesen és alaposan megtanítunk
  • Jelöltek interjúztatása és pályázati anyaguk összeállítása
Elvárások:
  • Befejezett felsőfokú tanulmányok (ideális esetben gazdasági, HR, pszichológia területéről)
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Csapatjátékos attitűd
  • Ügyfél és munkavállaló kozpontú motivált, lelkes hozzáállás
  • Kiemelkedő kommunikációs és elemzői készségek
Amit kínálunk:
  • Motiváló juttatási csomag és bónusz lehetőség az alapbéren kívül az egyéni teljesítmény elismerésére
  • Részletes és folyamatos tréning és fejlődési lehetőség
  • Változatos izgalmas projektek
  • Fiatalos, támogató, innovatív csapat