Banner Default Image

Online Sales Leader

Partnerünk:

Értékesítők figyelem!
Partnerünk Magyarország piacvezető ár-, és termék összehasonlító oldala új kollégáját keresi Online Sales Leader pozícióba.
Ha voltál online értékesítési csoportvezető VAGY display-ek értékesítésével már foglalkoztál, és úgy érzed ideje előrelépni, jelentkezz!
Fiatalos csapat, jó hangulatú munkahely és most is bővülő, sikeres vállalat vár.
Feladatok:
Online szolgáltatásokat értékesítő csapat vezetése
Részvétel az éves tervszámok kitűzésében, azok folyamatos követése évközben, bevételi tervek teljesítése
Stratégia kialakítása a csapat számára, betartatása
A csapat számára a feladatkörök, felelősségkörök meghatározása
Ügynökségi együttműködési stratégia kialakítása (feltételek, árak…)
A magyar piac kezelése
Operatív, értékesítési feladatok ellátása
Folyamatos együttműködés más osztályokkal és Group szinten a Sales terület dolgozóival
Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Online szolgáltatások (leginkább display-ek) értékesítésében szerzett tapasztalat
Csoportvezetői tapasztalat
Aktív, folyékony magabiztos angol (min. középfokú) nyelvtudás
Előnyt jelent:
Több éves vezetői tapasztalat
Román piac ismerete
E- commerce piac ismerete
Amit Nyújtunk Számodra:
Pozícióhoz illeszkedő versenyképes bérezés
Bónuszok (egyéni és céges teljesítmény után)
Cafetéria
Céges mobil flotta
Angol nyelvtanulás támogatás vagy
Sportkártya
Medicover (egészségügyi szolgáltatás csomag)
Fiatalos csapat, jó hangulatú, családias munkakör
Modern, jól megközelíthető iroda
Folyamatosan növekvő, stabil vállalat
Nemzetközi háttér
Állás, munka területe(i):
Értékesítési, kereskedelmi vezető
Online értékesítés
Key Account Manager
Szükséges tapasztalat:
1-3 év
Szükséges végzettség:
Főiskola
Egyetem
Szükséges nyelvtudás:
Angol középfok (kommunikációs szint)
Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
Budapest, 7. kerület
Jelentkezés módja: Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, kérlek küldd el önéletrajzodat a monika.hegyes@manpower.hu e-mail címre..