Banner Default Image

NPI mérnök

NPI mérnök

  • Helyszín:

    Nagykőrös

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    kb. 1 hónappal ezelőtt

Mérnökök figyelem! Junior vagy Senior kolléga is kerestetik NPI területre.
Partnerünk egy különleges globális vállalatcsoport, a tulajdonos Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalata, melynek fő profilja az autóipari részegységek, valamint ipari elektronikai egységek gyártása.
Munkakör célja: Új termék bevezetése olyan módon, hogy az, az előzetes kalkulációnak megfelelően sorozatgyártásra alkalmas legyen, illetve a vevői követelményeknek megfeleljen.

Feladatok:
  • Új termékek bevezetése és átadása a termelés részére a szériagyártás és a vevői elvárásoknak megfelelően
  • Műszaki kapcsolattartás a vevővel
  • Gyártási folyamatok és szükséges eszközök meghatározása
  • Termék bevezetési ütemterv készítése és a határidők teljesítése
  • Munkautasítások készítése a termelés részére
  • Próbagyártás felügyelete
  • Változtatások bevezetése a sorozatgyártás során

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök)
  • Gyártás termelésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • NPI, változás kezelés folyamatok ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek

Előnyök:
  • Autóipari vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalat
  • Projekttervezés, projektmérnöki tapasztalat
  • NPI területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bejelentett bérezés
  • Cafetéria
  • Év végi bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési lehetőség
  • Tréningek (Excel, nyelvi)
  • Részlegek közötti előrelépési lehetőség
  • Tanulmányi szerződés lehetősége
  • Erős, összetartó csapat
  • Jó hangulatú munkahely
  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség