Banner Default Image

művezető mélyépítő

30 éve a piacon működő építőipari partnerünk folyamatosan bővülő projektek ellátására keres munkatársat, legyél akár pályakezdő, akár tapasztaltabb kolléga!

Feladatok:
  • mélyépítési munkák előkészítése, szervezése
  • saját és alvállalkozói brigádok koordinálása, helyszíni irányítás
  • kapcsolattartási feladatok
  • előírások betartatása
  • építési napló naprakész vezetése
  • kivitelezés napi költségeinek nyomonkövetése
  • Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján
Elvárások:
  • szakirányú középfokú végzettség
  • szakmai tapasztalat 1 - 3 év, pályakezdőként is várjuk a jelentkezésed!
  • területek amikről jelentkezni tudsz: mélyépítés, vízügy-, közmű-, útépítő-, hídépítő-, vasútépítés.
  • nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség
  • folyamatosan koordinálnod kell, így fontos a jó kommunikáció
  • számítógép kezelési ismeretek (alap excel tudás riportáláshoz)
  • B kategóriás jogosítvány, mert utazni fogsz, ez lehet Zala, Vas vagy Somogy megye
Előnyök:
  • FMV jogosultság
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag és béren kívüli juttatások (bónusz, prémium, cafetéria, telefon, laptop, céges autó)
  • rugalmas munkaidő
  • céges autód hazaviheted
  • változatos projektek, naprakész szakmai ismereteid lesznek
  • pályakezdő esetében betanulási lehetőség
  • mobilitási támogatás (szálláslehetőség, vagy teljes albérlet biztosítása a munkavállalónak, rezsivel és bérleti díjjal, melynek költségét és ügyintézését a munkáltató átvállalja!)
  • irodai munkavégzésed minimális, vezetőd az építésvezető
  • az ország egész területéről várjuk a jelentkezőket, Somogy és Zala megyében találhatóak a kivitelezési munkák