Banner Default Image

Műszakvezető

Partnerünk magyar tulajdonú gépalkatrész gyártással foglalkozó fémipari cég.

Feladatok:
  • Munkafolyamatok napi szintű koordinálása
  • Termelési tervben meghatározott gyártási és minőségi követelmények betartatása
  • Felmerülő problémákban szoros együttműködés a társterületekkel és a vezetőkkel
  • Jó szervezői véna és problémamegoldó képesség
  • Gyártás folyamatos támogatása, napi problémák rugalmas kezelése és megoldása
  • SAP rendszer kezelése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség, gépészeti ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Technológiák magas szintű ismerete: CNC forgácsolás, esztergálás, marás, hegesztés
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • Anyag/gyártásismeret

Amit kínálunk:
  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, biztonságos munkakörnyezet
  • Bejárási támogatás közigazgatási határon kívülről
  • Munkavégzés helye: Debrecen