Banner Default Image

Műszakvezető

Dinamikusan fejlődő japán tulajdonú piacvezető, autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk Műszakvezetőt

Feladatok:
  • Napi termelési folyamatok irányítása
  • Felügyeli, és koordinálja 8-10 kolléga munkáját
  • Javaslatot tesz és elősegíti a munkavállalók szakmai fejlődését
  • A folyamatos gyártás felügyelete, irányítása
  • Projektek kivitelezése, irányítása
  • Javaslattétel hatékonyságot növelő projektekre

Elvárások:
  • Középfokú vagy technikusi végzettség
  • NC/CNC gépek ismerete
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz és kreatív munkavégzés
  • 3 műszak vállalása

Amít kínálunk:
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés, a cég saját állományában
  • Versenyképes bérezést + cafetériát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Családias környezetet
  • Napi 8 órás munkavégzést hétfőtől-péntekig

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat