Banner Default Image

Sorvezető

Sorvezető

Dinamikusan fejlődő, hústermékeket gyártó partnercégünk részére keresünk bábolnai termelőüzembe tapasztalt Műszakvezetőt.

Feladatok:

  • A termelés zavartalan működésének (a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek legyártásának) biztosítása
  • A termelésben dolgozók munkájának felügyelete
  • Folyamatos részvétel a termelési folyamatok fejlesztésében és a termelékenység javításában
  • A napi gyártási tevékenység során közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelésvezetővel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Élelmiszeriparban szerzett termelésirányítói/műszakvezető munkatapasztalat; minimum 2-3 év
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Jó vezetői és termelésirányítási képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű (munkába járáshoz)

Amít kínálunk:

  • Versenyképes bér és cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Élelmiszeripari végzettség, munkatapasztalat
  • Angol nyelv ismerete