Banner Default Image

Műszaki ügyintéző (villamossági területre)

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Sector:

    Szakmunka

  • Nyitott:

    14 nappal ezelőtt

Ha villamossági vagy műszaki területen jártas vagy, nem villanyszerelőként szeretnél dolgozni, és jól jönne egy bejelentett irodai  munka havi prémiummal, rugalmas munkaidővel, jó hangulatú csapattal, te se maradj le, jelentkezz!

Ipari automatizálással, energiaelosztással, méréstechnikával, a villamos készülékekkel és berendezésekkel, valamint világítástechnikával, és épületintelligenciával foglalkozó partnerünk részére keresünk  munkatársat.

Feladatok:
  • Műszaki tanácsadás
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Rendelések biztosításának teljes körű kezelése egészen az alktarészek szállításig
  • Ajánlatkészítés, tervek feldolgozása, ellentmondások felismerése, kérdések megfogalmazása és a válaszok beszerzése, ajánlatba építése
  • Költség számítás és/vagy árajánlat kérése alvállalkozóktól, beszállítóktól
  • Dokumentumok kezelése / szerkesztése

Elvárások:
  • Kapcsoló/vezérlőszekrény anyagismerete, rajzolvasás
  • Felhasználói szintű Excel tudás
  • Önnálló és csapatban történő munkavégzés
  • Gyors alkalmazkododó képesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Előnyök:
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Kreatív készség
  • Angol nyelvtudás
  • Tapasztalat 400 Amperig
  • Egyvonalalas villamos rajzok olvasása
Amit kínálunk:
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes alapbér
  • Havi prémium összeg
  • Mobiltelefon, laptop
  • Bejárási támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Összetartó, támogató csapat, csapatmunka
  • Családias hangulat
  • Hosszú távú munkalehetőség