Banner Default Image

Műszaki Ügyintéző Németnyelvtudással

Innovatív háttérrel rendelkező lakberendezéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk Műszaki ügyintézőt Német nyelvtudással

Feladatok:
  • Területi vezető támogatása a bolthálózat fejlesztésében, és az építésvezető támogatása építéstechnológiai és berendezés területén
  • Telephelyi ajánlatok kezelése
  • Bérleti szerződések és ezek mellékleteinek felügyelete és elkészítése
  • Belső kommunikáció a központtal
  • Jutalékmegállapodások készítése az ingatlanközvetítők részére
  • Üzemeltetési- és rezsiköltségek, valamint jutalékok elszámolásának ellenőrzése
  • Levelezés az ingatlanközvetítőkkel és a bérbeadókkal
  • Tárgyalások előkészítése, utazások szervezése
  • Káresemények ügyintézése
  • Telefonos kapcsolattartás az üzletekkel, műszaki problémák ügyintézése, különös tekintettel a műszaki berendezésekre és a kasszarendszerekre
  • Kapcsolattartás az üzletekkel a kasszarendszerekkel, a készpénzmentes fizetési megoldásokkal és a mobil adatforgalommal kapcsolatos problémákat illetően
  • A kasszarendszerek telepítésével kapcsolatos segítségnyújtás az üzletekben, és az ezzel kapcsolatos kérdések továbbítása a németországi központba
  • Kivitelési feladatok kiírása és megrendelése
  • Megrendelések és számlák adminisztrációja, az üzletek különböző építészeti, és javítás projektjeit illetően
  • Az üzletek karbantartási munkálataival kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • A szakmai részleg adatbankjának felügyelete, karbantartása és aktualizálása

Elvárások:
  • Kereskedelmi és/vagy építész technikusi képesítés
  • Ingatlanüzemeltetéssel kapcsolatos tapasztalat (pl. épületüzemeltetés, ingatlanfejlesztési iroda); minimum 1-2 év
  • Kitűnő MS-Office ismeretek
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízhatóság és terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kitűnő műszaki érzék
  • B kategóriás jogosítvány
  • 2 hetes külföldi tréningen való részvételi hajlandóság

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetést
  • Cafeteria és egyéb béren kívüli juttatást
  • Széleskörű képzést egy barátságos és hozzáértő csapatban
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos és felelősségteljes munkalehetőséget