Banner Default Image

Műszaki előkészítő

Partnerünk nagy múltú, magyar tulajdonú építőipari vállalat, ahol mindig van újabb Projekt.  Mélyépítés üzletágukba keresnek Műszaki előkészítő kollégát nagykanizsai modern, központi irodájukba.

Ha Építőmérnök vagy Környezetmérnök végzettséggel pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni, itt a kiváló lehetőség!
Ha pedig van már tapasztalatod műszaki területen, jelentkezz, itt jó helyed lesz!
Családias hangulat, szakamai fejlődési lehetőség, prémium és sikeres, támogató csapat vár.

Feladatok:
  • Mélyépítési projektek költségkalkulációja (közműépítés és/vagy vízépítés)
  • Árajánlatok, költségvetések elkészítése
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, ellenőrzése
  • Előkalkulációban való közreműködés

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló tevékenységi területen szerzett, legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyök:
  • Mélyépítő technikus végzettség
  • Felsőfokú végzettség (Építőmérnök vagy Környezetmérnök)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Prémium
  • Költözés, albérlet, panzió bérlés támogatás
  • Laptop, mobiltelefon (magánhasználatra is)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex rálátás az építőiparra
  • Pályakezdőknek tapasztalatszerzés (Építőmérnök vagy Környezetmérnök végzettséggel)
  • Különleges, izgalmas projektekben való adminisztratív részvételi lehetőség
  • Dinamikus fejlődés- árbevétel és létszám növekedés
  • Lojalitási program
  • Családias hangulat
  • Stabil vállalat
  • Inspiráló munkakörnyezet