Banner Default Image

Munkahelyi mérnök (mélyépítés)

  • Helyszín:

    Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    23 nappal ezelőtt

Pályakezdő vagy? Esetleg tapasztalattal rendelkező mérnökként keresed a helyed? Itt megtalálhatod a számításaidat!

Partnerünk nagy múltú, magyar tulajdonú építőipari vállalat, folyamatosan bővül, jelenleg Mélyépítés üzletágukba keresnek Munkahelyi mérnök kollégát.

Árbevételük magas- így stabil hátteret nyújt, különleges projektekben vehetsz részt az ország több pontján.
Jellemzően terepmunka lesz, ha nem szeretsz irodában ülni, jelentkezz!

Feladatok:
  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
  • Kivitelezés napi költségeinek követése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
  • Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

Elvárások:
  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt
  • Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • FMV jogosultság

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Prémium
  • Céges autó
  • Különleges, izgalmas projektek
  • Pályakezdőknek is kiváló lehetőség
  • Lojalitási program
  • Laptop, mobiltelefon
  • Dinamikus fejlődés- árbevétel és létszám növekedés
  • Költözés, albérlet, panzió bérlés támogatás
  • Komplex rálátás az építőiparra
  • Családias hangulat
  • Stabil vállalat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet