Banner Default Image

Minőségügyi mérnök

  • Helyszín:

    Ercsi, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Partnerünk Budapest vonzáskörzetében elhelyezkedő, japán tulajdonú autóalkatrész-gyártó cég. Termékpalettájába tartozik többek között a vezérműtengelyek, lengőkarok, gömbcsuklók, kerékgyárak és alkatrészeik. Csapatukba keresünk MInőségügyi mérnök kollégát.

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása
  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél
  • Vevői auditok előkészítése és azokon való részvétel
  • Belső auditok végrehajtása
  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék tesztek tervezsée, elvégzése
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása
  • Beszállítói auditok elvégzése
  • Gyártástámogatás (ellenőrzési és munkautasítások készítése, adatgyűjtési tevékenység, selejt elemzés stb.)

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) anyagmérnöki vagy kohómérnöki végzettség
  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (IATF16949, SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kitűnő problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete (Audi, VW, Ford, Jaguar Landrover, Suzuki, Honda, Magna)
  • CMM programozási ismeretek
  • Mérőeszköz tervezési jártasság
  • Hőkezelése, hegesztési, öntészeti vagy kovácsoláso ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Folyamatos széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet