Banner Default Image

Könyvelő

Könyvelő

Magyar tulajdonú, hazai élelmiszerlánc partnerünkhöz keresünk Mérlegképes könyvelő munkatársat Budapestre.

Feladatok:
  • bejövő számlák könyvelése
  • vegyes bizonylatok könyvelése
  • havi, negyedéves, éves zárási feladatokban való részvétel
  • beszámolók összeállításában való részvétel
  • adóbevallások elkészítése és beküldése
  • társszervezetek könyvelési feladatainak elvégzése
  • hatósági ellenőrzésekben, könyvvizsgálatban való részvétel
  • Főkönyv-analitika egyeztetések folyamatos elvégzése
Elvárások:
  • minimum 3 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • hajlandóság a mérlegképes könyvelői képesítés megszerzésére
  • számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete
  • excel és word programok felhasználói szintű ismerete
  • adóbevallások, éves zárások és beszámolók elkészítésében szerzett tapasztalat
Előnyök:
  • SAP ismerete
  • Proaktív hozzáállás
  • Csapatszellem
Amit kínálunk:
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria