Banner Default Image

Mérlegképes könyvelő

Kerepesi telephelyű ügyfelünk megbízásából keresünk Mérlegképes Könyvelő munkatársat. Partnerünk aroma- és színező oldatok készítésére és gyártására szakosodott. Ügyfelei között olyan első osztályú márkák szerepelnek, amelyek világszerte elismertek. Három gyártóüzemmel működnek Illinoisben, Kaliforniában és Magyarországon egyaránt.

Feladatok:
  • Komplex könyvelési feladatok ellátása, ellenőrzése SAP környezetben
  • Havi/negyedéves/ éves zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Bevallások készítése
  • Statisztikák és egyéb jelentések, riportok összeállítása - Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása - Kapcsolattartás a külső bérszámfejtővel
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelő végzettség és regisztráció
  • Legalább 2-3 éves termelővállaltnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (írásban használt angol elégséges)
  • A számviteli törvény és az adózással (TAO, ÁFA) kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete
  • Pontosság, megbízhatóság
  • MS Office erős ismerete
  • SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • Közvetlen, családias csapat
  • Stabil munkakörnyezet
  • Bónusz (Havi/Éves)
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Home Office lehetőség