Banner Default Image

Mechanikus Technikus / Karbantartó gépbeállító

Gyöngyösi higiéniai termékeket előállító piacvezető multinacionális vállalatunk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:
Karbantartó Gépbeállító

Amit kínálunk:

  • 13. havi munkabér
  • Munkábajárás támogatása 27 Ft/ km
  • Cégesbuszjáratok EGYÉSZ HEVES Megye területéröl
  • Cafetéria 240.000 Ft
  • Kiemelt műszakpótlék 40%
  • Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos egészségügyi ellátás
  • Határozatlan idejű szerződés közvetlenül a vállalat SAJÁT állományába
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Számos egyéb juttatás, és jutalom
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén előre lépési lehetőség

Elvárások:

  • műszaki, mechanikai, karbantartói, autószerelői területen tapasztalat
  • vagy gépészethez, gépgyártáshoz kapcsolódó szakirányú végzettség
  • többműszakos munkarendben való munkavégzés,
  • Office programok használata (Microsoft Excel, Word),
  • jó kommunikációs és probléma megoldó készség

Feladatok:

  • Automata gyártósorok működésének biztosítása, alapanyaggal való ellátása
  • A gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása
  • Karbantartásokban és átállásokban való közreműködés
  • Műszaknapló dokumentálása