Banner Default Image

Marketing munkatárs

Partnerünk 30 éves múlttal rendelkező, gumiabroncsok kis- és nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó innovatív cég. Palettájuk folyamatosan bővül, jelenleg több, mint 50 márka termékei állnak a vásárlók rendelkezésére.

Izgalmas és változatos munkát keresel, ahol kreatív lehetsz?
Tele vagy ötletekkel, jó a szervezőkészséged és a megvalósítástól sem ijedsz meg? Kisujjadban a face, insta, tiktok?
Jelentkezz és legyél te is cégünk fejlődésének aktív résztvevője! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • üzletágaink értékesítésének aktív támogatása /B2B, flotta, kiskereskedelem/
  • a cég social media oldalainak kezelése, cikkek, posztok írása
  • e-mail és hírlevél kampányok tartalmának összeállítása és lebonyolítása
  • külső és belső kommunikációs kampányokban való aktív közreműködés
  • online és offline kereskedelmi akciók és nyereményjátékok szervezése, lebonyolítása
  • grafikai briefek írása, folyamatos kapcsolattartás a grafikussal
  • online és offline kiadványok, reklámanyagok tervezése, készítése
  • kiállítások, szakmai napok és egyéb rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • a fentiekkel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása (riportok, számlák)

Elvárások:
  • proaktivitás és rugalmasság
  • csapatszellem
  • kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség
  • MS Office ismerete

Előnyök:
  • Wordpress, Facebook Business Manager, Google Adwords, Google Analytics felületek ismerete
  • autóiparban /gumiabroncs témában való meglévő tapasztalat
  • B2B marketing területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
  • egy fergeteges hangulatú kis csapatban számítunk meglátásaidra, ötleteidre
  • bejelentett munkaviszony
  • bejárási költségtérítés (15 Ft/km)
  • cafeteria
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • tanulási és fejlődési lehetőség