Banner Default Image

Manufacturing Process Manager

  • Helyszín:

    Gyöngyös, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    4 hónappal ezelőtt

Ügyfelünk márkái 180 éve, több mint 80 országban megtalálhatók a nappaliban, a konyhában, a mosókonyhában és a fürdőszobában. Fontos, hogy az egészséget, a higiéniát és az otthon kényelmét eljuttassák mindenki számára. Partnerünk olyan munkahelyet teremt, ahol mindenki egyenlő. A csapataik különböző régiókból, több mint 145 helyről érkeztek világszinten. Erős a társadalmi felelősségvállalásuk, termékeiket nem tesztelik állatokon. A környezeti fenntarthatóság már évtizedek óta a vállalat részét képezi. Későbbi szakmai előrelépésre számos lehetőség adódik mind felfelé, mind oldalirányú rotációként, akár külföldi kiküldetésben is.

Folyamatmérnökként Te felelsz majd a világszínvonalú fogyasztói termékek gyártási folyamataihoz szükséges technológiák kialakításáért es fejlesztéséért. Olyan, az érdeklődési körödhöz kapcsolódó projektekben vehetsz részt, ami értéket teremt és megismerheted a társosztályok működését is.

Feladatok:

  • Az üzleti célok elérése érdekében a technológiai eszközök meghatározása es értékelése
  • A javasolt változtatások megvalósíthatóságának kivizsgálása
  • Tervezési folyamat előkészítése: mérnöki tanulmányok, számítógépes modellezés, gazdasági értékelések es a társosztályokkal (gyártó, kutató, fejlesztői) folytatott konzultációk alapján
  • Az új berendezések üzembe helyezése es felhasználói oktatás a gyártócsoportok számára
  • Javaslattétel az új és a meglévő berendezések használatai során felmerülő problémák megoldására
  • Közvetlen gyártótól vásárolt berendezések tesztelése
  • Termelés és kapacitástervezés
  • Az árukészlet zavartalan szállításának biztosítása a beszállítóktól a gyártóüzemeken és a központokon át egészen az ügyfél polcáig
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség bármilyen mérnöki területen
  • Maximum 5 év munkatapasztalat (de frissdiplomások jelentkezését is várjuk)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban es írásban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erős rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó es döntéshozó jellem
  • Agilis, dinamikus személyiség, csapatjáték
  • Jó kommunikációs képesség

Előny jelent:

  • Tanulmányi vagy projektversenyeken való részvétel
  • Külföldi tapasztalat
  • Amit megbízónk nyújt:
  • Széleskörű juttatási csomag (teljesítmény alapú bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári tagság, Cafeteria, munkábajárás és lakhatási támogatás, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvényvásárlási lehetőség)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség a gyár területén található étteremben
  • Vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások
  • Sportklub tagság
  • Ingyenes edzőterem/futballpálya használat az első naptól
  • Választható laptop es mobiltelefon
  • Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli munkakör
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • Helyi es külföldi tréningprogramok
  • Munkaidő: projekt határozza meg a munkaidőt (biztosított ingyenes dolgozói buszjárat Budapestről és Gyöngyösről)