Banner Default Image

Manufacturing (Process) Engineer

  • Helyszín:

    Nagykanizsa, Hungary

  • Sector:

    Mérnök

  • Nyitott:

    2 hónappal ezelőtt

Vízkezelési termékeket, szivattyúkat gyártó multinacionális ügyfelünkhöz bővülés miatt tapasztalt mérnök munkatárs jelentkezését várjuk, aki szorosan együtt dolgozik majd az ügyvezetővel és a külföldi mérnök kollégákkal.

Feladatok:

  • Teljeskörű felelősség a termelési területért
  • Termelési tevékenységek ellenőrzése a megfelelőségi standardokhoz igazodva
  • A gyártósorok fejlesztéseinek folyamatos nyomon követése és problémaelhárítás
  • Összeszerelési útmutatók ellenőrzése és engedélyezése
  • Gyártósoron használt eszközök monitorozása és javaslattétel azok fejlesztésére a kapacitás- és hatékonyságnövelés érdekében
  • A gyártási eszközök karbantartásának és használhatóságának biztosítása
  • Új termék bevezetés irányítása az előkészítéstől a gyártás megkezdéséig a költségeket, időzítést és minőséget figyelembe véve
  • Prototípus gyártásának koordinálása együttműködve a fejlesztéssel, minőségbiztosítással és logisztikával
  • Szoros együttműködés az ipari mérnök csapattal sortelepítésekkel és új termék bevezetéssel kapcsolatosan
  • Részvétel Scrum megbeszéléseken új projekt esetén
  • Kaizen tevékenységek támogatása vagy irányítása a kezdettől az intézkedés bevezetéséig
  • Ciklusidő analízis és optimalizálás

Elvárások:

  • Gépész- vagy gyártástechnológiai mérnöki felsőfokú végzettség
  • Haladó angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett gyakorlat, kb. 3-5 éves tapasztalat
  • Strukturált, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Haladó Lean ismeretek elméletben és gyakorlatban is
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Szisztematikus problémamegoldó módszerek ismerete, gyakorlata, képesség a kezdeményezésre
  • Költségtudatos gondolkodás és alapvető költséghatékonysági elvek ismerete előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt:

  • Cafeteria
  • Munkábajárás támogatása
  • Nemzetközi környezet
  • Lehetőség külföldi tréningekre
  • Szakmai fejlődés