Banner Default Image

Logistic project manager

Partnerünk:
Ügyfelünk márkái 180 éve, több mint 80 országban megtalálhatók a nappaliban, a konyhában, a mosókonyhában és a fürdőszobában. Fontos, hogy az egészséget, a higiéniát és az otthon kényelmét eljuttassák mindenki számára. Partnerünk olyan munkahelyet teremt, ahol mindenki egyenlő. A csapataik különböző régiókból, több mint 145 helyről érkeztek világszinten. Erős a társadalmi felelősségvállalásuk, termékeiket nem tesztelik állatokon. A környezeti fenntarthatóság már évtizedek óta a vállalat részét képezi. Későbbi szakmai előrelépésre számos lehetőség adódik mind felfelé, mind oldalirányú rotációként, akár külföldi kiküldetésben is.

Feladatok:

  • Termelés és kapacitástervezés végrehajtása
  • A teljes ellátási lánc információs áramlásának kezelése
  • A teljes ellátási lánc fizikai áramlási folyamatáért felelős a beszállítóktól a gyártóüzemeken és az elosztó központokon át az ügyfél polcáig
  • Raktározási rendszer működtetése és fejlesztése
  • Multifunkcionális munka, azaz szoros együttműködés más funkciókkal mind belső, mind külső szempontból

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy műszaki, preferáltan logisztikai területen
  • Pályakezdő, lefeljebb 5 év munkatapasztalat (frissdiplomások jelentkezését is várjuk)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban es írásban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, haladó szintű Excel tudással
  • Erős rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó es döntéshozó jellem
  • Agilis, dinamikus személyiség
  • Jó kommunikációs képesség

Előny jelent:

  • Tanulmányi vagy projektversenyeken való részvétel
  • Külföldi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási csomag (teljesítmény alapú bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári tagság, Cafeteria, munkábajárás és lakhatási támogatás, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvényvásárlási lehetőség)
  • Kedvezményes étkezési lehetőség a gyár területén található étteremben
  • Vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások
  • Sportklub tagság
  • Ingyenes edzőterem/futballpálya használat az első naptól
  • Választható laptop es mobiltelefon
  • Munkaruha, védőfelszerelés
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli munkakör
  • Hazai és a nemzetközi karrier
  • Helyi es külföldi tréningprogramok