Banner Default Image

Lézergépkezelő

Komárom-Esztergom megyében található egyedi tervezésű alkatrészeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat Lézergépkezelő pozícióba.

Feladatok:

  • Lézervágó berendezés kezelése
  • A lézervágó berendezés által táblalemezekből kivágott alkatrészek minőségének felügyelete
  • Fém alkatrészek megmunkálása technológiai utasítás alapján
  • NC és CNC gépek szakszerű kezelése
  • Napi karbantartási feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Stabil munkalehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezetet új csarnokunkban
  • Béren kívüli juttatás
  • Igény esetén lakhatási támogatást biztosítunk

Elvárások:

  • 2 műszakos 8 órás munkarend vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Gyártásban szerzett gépkezelői tapasztalat
  • Alulról vezérelt daru és targonca kezelői jogosítvány
  • Műszaki rajz ismerete
  • Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Lézervágó berendezés kezelésében szerzett tapasztalat (Trumpf és/vagy Bystronic)
  • Szakmunkás bizonyítvány