Banner Default Image

Laborasszisztens

Kerepesi aromagyártó cégünk saját állományába labor asszisztens kollégát keresünk akár azonnali belépéssel egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:
  • alapanyagok receptúra szerinti pontos összeállítása
  • minták küldése, összemérése, dokumentáció elkészítése
  • alapanyagok és raktárkészlet ellenőrzése

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • pontos, megbízható a munkavégzés, mert analitikai mérlegen fogsz dolgozni
  • magasfokú monotónia tűrés
Előnyök:
  • vegyésztechnikusi végzettség
  • hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • fejlődési lehetőség a vállalaton belül
  • fizetés: alapbér + havi és éves bónusz + juttatások (bejárási támogatás, cafetaria, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés, munkaruházat, magánorvosi ellátás)
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • családias hangulat
  • tiszta munkakörnyezetben fogsz dolgozni
  • pénteken rövidített nap