Banner Default Image

Könyvelő

Könyvelő

Munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó vállalatunk saját pénzügyi csapatába keresünk legalább 3 év tapasztalattal rendelkező könyvelő kollégát, aki biztosítja két jogi entitásunk pontos és határidejű könyvelését a jogszabályoknak megfelelően.

Feladatok:
  • Bejövő számlák könyvelése (HUF és Deviza)
  • Főkönyvi könyveléshez gazdasági események kontírozása, számlák tartalmi és formai ellenőrzése (helytelenül kiállított számla esetében további intézkedés, esetlegesen annak visszaküldése)
  • A belső és a kölcsönzött állományban lévő munkavállalók által leadott költségelszámolások kezelése (elszámolhatóság törvényi előírásainak és a belső szabályzatnak való megfelelés ellenőrzése) és könyvelése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Adózással összefüggő bejelentések, bevallások készítése: Áfa, IPA, TAO
  • Intercompany számlák könyvelése
  • Banki utalások ellenőrzése, másodlagos aláírása
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Szállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Éves és évközi auditra történő felkészülés biztosítása és részvétel a belső auditon
  • Aktív részvétel biztosítása NAV vizsgálaton és könyvvizsgálaton
  • A folyamatok adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben, a bérprogramban, illetve a szükséges adminisztrációs felületeken (pl. Navision)
  • Területéhez kapcsolódó jogszabályok folyamatos nyomon követése, szükséges bevezetése
  • Szakmai kérdésekben tájékoztatás, tanácsadás és konzultáció

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség gazdasági, preferáltan pénzügyi területen
  • Könyvelésben szerzett (3 - 5 év) szakmai tapasztalat
  • Naprakész szakmai ismeretek: törvényi előírások, szabályok változásának nyomon követése
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeret, kiváló gyakorlati Excel ismeret
  • Navision program gyakorlati használata
  • Speciális ismeretek: Munkaerő-piaci helyzet és pozíciók
  • Erős rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban es írásban)
  • Amit cégünk nyújt:
  • Cafeteria
  • Laptop es mobiltelefon
  • Stabil nemzetközi háttér