Banner Default Image

Könyvelő

Könyvelő

Olyan színvonalon és körülmények között szeretnél dolgozni, mint egy modern, nagy cégben? De a multik világa helyett jobban éreznéd magad egy családiasabb környezetben? Partnerünk győri könyvelő-tanácsadó irodájába Könyvelő munkatársat keresünk.

  • magas minőségű szolgáltatások
  • nagy szaktudású munkatársak
  • naprakészen ellátott feladatok
  • munkatársak folyamatos fejlesztése, képzése
  • profi munkakörülmények
  • megbecsülés
Feladatok:
  • teljes körű könyvelés elektronikus adatfeldolgozással,
  • éves beszámoló és időszakos bevallások készítése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hivatalokkal.
Elvárások:
  • képesített könyvelő, számviteli ügyintéző, vagy esetleg számviteli főiskolai és a mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik
  • minimum 3 éves könyvelői gyakorlattal rendelkezik
  • csapatban és önállóan is jól dolgozó
  • önmaga és tevékenysége folyamatos fejlesztésére törekvő
  • etikus gondolkodású
  • célorientált
Előnyök:
  • idegen nyelvismeret (angol vagy német) kommunikációs szinten
Amit kínálunk:
  • beilleszkedésedet mentorként egy tapasztalt munkatárs fogja segíteni az első hónapokban,
  • fejlődési lehetőség, megbecsülés, jó munkahelyi légkör
  • cafeteria, bejárási támogatás