Banner Default Image

Kontroller

Kontroller

Partnerünk világ vezető szemüveglencse gyártójaként élen jár a termék innovációk terén, 2011 óta minden évben az első 30 között szerepel a Forbes Magazin TOP 100 leginnovatívabb vállalat felsoroló listáján.
A pénzügyi csapat kiemelkedően fontos szerepet játszik a vállalat életében, hiszen szinte minden területtel, partnerrel, beszállítóval kapcsolatban állnak és támogatják a sikeres és zökkenőmentes belső és külső folyamatokat.

Feladatok:

  • pénzügyi és gazdasági jelentések, elemzések készítése a management részére
  • közreműködés az anyavállalat felé történő havi és éves zárási feladatokban, (P&L, B/S)
  • részvétel üzleti tervek készítésében
  • kapcsolattartás vevőkkel, követeléskezelés
  • treasury folyamatok koordinálása
  • egyes könyvelési feladatok ellenőrzése és támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • magabiztos MS Office használat (kiemelten Excel ismeretek: függvények használata, kimutatások készítése)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Oracle- vagy más hasonló vállaltirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria és egyéb juttatások
  • céges mobiltelefon és laptop
  • munkakörhöz kapcsolódó tréningek
  • munkádat támogató és szakmailag felkészült csapat lesz segítségedre