Banner Default Image

Kontroller

Kontroller

napijainkban a világ személygépkocsi visszapillantó tükör szegmensének 30 százalékát képviseli. Valamennyi földrészen megtalálható, ahol jelentős autóipari fejlesztés, autógyártási aktivitás tapasztalható.

Olyan jelentkezőket várunk, akiket motivál a modern, folyamatos kihívásokkal teli munkakörnyezet, valamint részesei szeretnének lenni egy fellendülő multinacionális gyár életének.

Feladatok:
• Pénzügyi kimutatások, elemzések, elszámolások készítése, ellenőrzése
• Aktív részvétel a tervezési folyamatban
• Terv-tény elemzések készítése gyárakra, területekre bontva
• Termelés támogatása pénzügyi jelentésekkel, elemzésekkel
• Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
• Új folyamatok kialakításában való aktív részvétel
• Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, illetve a menedzsment munkáját segítő riportok elkészítésében
• Vezetőség támogatása a gyárat érintő riportokban

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Minimum középfokú angol nyelvtudás
• Minimum 2- 4 év tapasztalat a controlling területén
• Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
• SAP ismeret előnyt jelent
• Önálló, precíz rugalmas és csapatjátékos szemléletmód
• Magas szintű EXCEL ismeret
• Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti Prémium
  • Bónusz (havonta)
  • Hűségprémium
  • Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás minden hónapban
  • Szakmai fejlesztés
  • Betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Nyelvtanfolyam
  • Céges mobilflotta
  • Kihívást jelentő felelősségteljes feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Motiváló munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Nemzetközi, stabil háttér