Banner Default Image

Quantity Surveyor

Ha egy közel 70 fős, folyamatosan fejlődő professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!
Partnerünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, erős növekedési pályán lévő szervezet. A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfoliójuk elsősorban a kereskedelmi, iroda, hotel és logisztikai szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.
Budapesti székhelyükre Költségmenedzser pozícióba keresünk új kollégát. Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki 3-5 éves szakmai tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik.

Feladatok:
  • költségbecslések készítése a projekt bármely szakaszában (koncepció, engedélyezési terv, kiviteli terv),
  • tervek felmérése, projektek előkészítése, részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítése,
  • tendermenedzselés az előminősítés szakaszától, kiértékelésen át a szerződéskötésig
  • költségoptimalizálási javaslattételek,
  • árazatlan költségvetés kiírások árazása,
  • költségjelentések készítése,
  • szakági költségbecslések koordinálása,
  • teljesítésigazolások elkészítése, ellenőrzése, adminisztrálása,
  • pót- és elmaradó munkák, változtatások költséghatásainak kalkulálása, nyomon követése és letárgyalása,
  • projektekhez kapcsolódó budget follow-up táblázatok folyamatos kezelése,
  • megrendelések / szerződések előkészítése és adminisztrációja,
  • általános projekt adminisztráció,
  • projekt vezetőkkel, építésvezetőkkel való folyamatos együttműködés és csapatmunka.

Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai építész, építőmérnök diploma,
  • min 2 éves építőipari műszaki előkészítői, költségelemzői, árajánlat készítői gyakorlat magasépítési projektekben,
  • aktuális építőipari árak ismerete,
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény,
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • jó analitikai készség,
  • affinitás akkurátus adminisztrációhoz,
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség,
  • jó tárgyalóképesség.

Előnyök:
  • épületvillamossági és épületgépészeti rendszerek ismerete, TERC vagy VIKING árazó programok ismerete,
  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk:
  • a projekt végig kísérése a projektvezető és az építésvezető kollégákkal egy közös csapatot alkotva az ajánlatadási fázis első pillanatától annak átadásáig,
  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák,
  • szakmai fejlődést inspiráló, nívós munkakörnyezet,
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektek
  • a szakma élvonalába tartozó partnerek és elismert, nemzetközi Megbízók,
  • hosszú távú lehetőség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvő felelősséggel.