Banner Default Image

Kockázatelemző

Németországi központú, pénzügyi támogatást nyújtó partnercégünk Kockázatelemző pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • tanácsadás az ügyfelek előminősítésében
  • részvétel az ügyféltárgyaláson és ügyféllátogatáson
  • finanszírozási előterjesztések készítése
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • szerződésmódosítás esetén az ügyfél és az ügylet kockázatainak elemzése
  • ügyfelek éves felülvizsgálata
  • anyavállalat felé jelentések készítése
  • ERP rendszer fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • legalább 2 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • felsőfokú közgazdasági tanulmányok
  • önállóság, elkötelezettség, stressztűrés, magas teherbíró képesség a munkavégzésben
  • felelősségtudat és precízitás
  • elemző képesség
  • ügyfél- és partnerorientált gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • magas fokú önszervezési készség

Előnyök:

  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai kihívás
  • versenyképes fizetés
  • hibrid munkavégzési lehetőség