Banner Default Image

Készletellenőr

Szigetszentmiklósi stabil nemzetközi hátterű szállítmányozással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat 2 műszakos munkarendbe Készletellenőr pozícióba.

Feladatok:

  • Ütemezett és eseti készletellenőrzési feladatok ellátása.
  • Napi készletellenőrzéshez és utólagos ellenőrzéshez szükséges listák nyomtatási a raktárgazdálkodási rendszerből, számolási eredmények rögzítése.
  • Készletmozgások rendszerben történő ellenőrzése.
  • Elvárt készletpontossági szint biztosításának támogatása.
  • Esetlegesen feltárt eltérések elemzése. Sorleltár, ad-hoc ellenőrzések és üres lokációs ellenőrzések elvégzése az érvényben lévő folyamatok alapján.
  • Selejtes anyagok kezelése a raktárgazdálkodási rendszerben.
  • Vezetőállásos targonca használata.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezetői jogosítvány (3313)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Általános irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • 2 műszak vállalása (Délelőtt: 06.00-14.30, Délután: 14.30-23.00)

Amit kínálunk:

  • Vállalati buszjáratok Szigetszentmiklós 60 km-es körzetéből
  • Mt. szerinti műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatások (Szép kártya, mozgóbér)
  • Bejelentett munkaviszony
  • Tiszta munkakörnyezet