Banner Default Image

Területi képviselő

  • Helyszín:

    Budapest, Hungary

  • Nyitott:

    5 hónappal ezelőtt

Vízautomatákkal foglalkozó, nemzetközileg elismert partnercégünk megbízásából keresünk Kereskedelmi Képviselő kollégát Budapestre.

Ügyfelünk hálózati vízadagolók számos változatát ajánlja. A különböző iparágaknak megfelelően a legalkalmasabb berendezést tudják kínálni. Előnye, hogy a ballonmentes vízadagolókból sosem fogy
el a víz.

Feladatok:
  • A társaság szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése, az adott területre vonatkozó éves értékesítési tervek megvalósítása, új partnerek felkutatása.
  • Személyes kapcsolattartás a cég meglévő és potenciális ügyfeleivel
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő kalkulációk, ajánlatok elkészítése és azok nyomon követése
  • Az elvárt dokumentációk és riportok pontos vezetése a vezetők részére
  • Tevékenységét önállóan, tudatosan tervezze, fejlessze annak hatékonyságát, a cég értékeivel, az értékesítési -tervekkel és a vonatkozó utasításokkal összhangban
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Ajánlatok készítése a potenciális ügyfeleknek
  • Értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • Rendszeres riportok készítése
  • A látogatások és ajánlatok, szerződések adminisztrációja CRM rendszerben, riportok készítése az értékesítési vezető részére
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek, kiemelten Excel, Word
  • Legalább 2 év B2B területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási, prezentációs, lezárási és problémamegoldó készség
  • Önállóság, belső motiváltság
  • Önbizalom, képesség új ügyfelekkel történő tárgyalási körülmények kialakítására
  • Ügyfélcentrikus gondolkodásmód, hozzáállás
  • Jó szervező és időgazdálkodási készség
  • Határozottság, kreativitás
  • A kapott és saját maga által létrehozott lead-ek menedzselése az értékesítés során, igazodva a vállalati elvárásokhoz
  • Az ügyfelek igényeinek hatékony meghatározása, a megfelelő megoldás kidolgozása
  • Vezetői engedély és gépjárművezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér
  • Motiváló juttatási csomag
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Hosszú távú munkalehetőség, támogató légkör